×
اساتید
کارکنان
دانشجویان
فارغ التحصیلان
بازدیدکنندگان
میز خدمت الکترونیک
اساتید
سامانه گلستان
اتوماسیون اداری
سامانه پژوهشی
پست الکترونیک
احکام کارگزینی
آزمایشگاه مرکزی
سامانه علم سنجی
امور مالی
استخر و تربیت بدنی
مرکز نشر
مدیریت نشریات علمی
نشریه همکار (مطالعات فرهنگی پلیس)
درس افزار
کلاس مجازی
آموزش الکترونیکی دانشگاه
سامانه مرخصی و مأموریت
سامانه آزمون مجازی
کارکنان
اتوماسیون اداری
سامانه گلستان
استخر و تربیت بدنی
امور مالی
سامانه مرخصی و مأموریت
احکام کارگزینی
پست الکترونیک
اداره رفاه کارکنان
سامانه مدیریت آزمون کارکنان
کتابخانه
نظام پیشنهادها
دانشجویان
سامانه گلستان
پست الکترونیک
کتابخانه
اتوماسیون تغذیه
استخر و تربیت بدنی
اتوماسیون خوابگاه
مدیریت امور دانشجویان
تقویم آموزشی
مرکز مشاوره و سلامت
خدمات امور آموزشی
درس افزار
کلاس مجازی
سامانه آزمون مجازی
سامانه بوستان (کمیسیون موارد خاص)
سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان
سایر
خبرگزاری بسنا
درگاه پرداخت درآمدها
ثبت نام بیمه تکمیلی
خدمات فناوری اطلاعات
وی پی ان داخل دانشگاه
وی پی ان خارج از دانشگاه
آنتی ویروس
سامانه ارتباط مستمر
سامانه پاسخگوئی به شکایات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
رسیدگی به شکایات دفتر هیات نظارت و ارزیابی تضمین کیفیت استانی
سامانه همایشها و سمینارهای دانشگاه بوعلی سینا
اساتید
کارکنان
دانشجویان
فارغ التحصیلان
بازدیدکنندگان
میز خدمت الکترونیک
service-port
EN
FA
Toggle navigation
گروه آموزشی مهندسی بیوسیستم
Lesson Name
Lesson Group
Professor
بهمن تقدیری
سیاوش روحانی
حمید زارع ابیانه
علی اصغر ساکی
مریم ملک محمدی
Aboutalebian Mohammad Ali
Ahmadi Ahmad
Ahmadi Ebrahim
Akhavan Samira
Ershadi Ahmad
Aazami Mousa
Amiri Parian Jafar
Amiri Chayjan Reza
Babolhavaeji Fereydoun
Bayat Hossein
Bagheri Hedayat
Bagherpour Hossein
Mostafa Baniasadi
Pakdel Arezou
Pouya Mehrdad
Jahanian Hossein
Hajy agha alizadeh Hossein
Hamzei Javad
Khodakaramian Gholam
Khodamorad Pour Mehraneh
Dashti Farshad
Deljou Ali
Rahimi Ghasem
Rasouli Majid
Zaboli Khalil
Sayyari Mohammad
Sarikhani Hassan
Sepehri Ali
Saadi Heshmatollah
Soltani Jalal
Soleimani Pari Mohammad Javad
Shadidi Behdad
Sheklabadi Mohsen
Safarzadeh Daryoush
Safari Sinegani Ali Akbar
Zafari Doustmorad
Abdollahi Mohammad Reza
Azizi Ali
Asgari Davoud
Yaghoubi Farani Ahmad
Alipour Daryoush
Aliarabi Hassan
Akbar Aliverdi
MANSOUR GHOLAMI
Fayyaz Elaheh
Arab Saeed
Ghaemizadeh Fahimeh
Kashi Leila
Karimi Saeid
Kazzazi Majid
Kolahchi Zahra
Gohari Saeed
Mohammadi Yaser
Mohamadi Monavar Hosna
Madadi Hossein
Mirzaei Soheila
Movahedi Reza
NaderiMahdei Karim
Nazeri Sonbol
Nahidan Lonbani Safoora
Nael Mohsen
Varshavian Vahid
Vafaei Mohammad Hasan
محمود اثنی عشری
گودرز احمدوند
حمید بلالی
امید بهمنی
محسن جلالی
مجید حیدری
محمد خانجانی
پویا زمانی
علی اکبر سبزی پرور
عبدالله طاهری تیزرو
بابک ظهیری
فرهاد غفوری کسبی
عباس فرح آور
امیرحسین کشتکار
اصغر میرزائی اصل
فرشاد مسعودیان
حجت اله مظاهری لقب
مصطفی ملکی
سیدسعید موسوی
Department
بیوتکنولوژی
ترویج و آموزش کشاورزی
خاکشناسی
علوم باغبانی
علوم دامی
گیاه پزشکی
مهندسی آب
مهندسی بیوسیستم
مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی
Term
2nd Term 1402
1st Term 1402
term-summer 1401
2nd Term 1401
1st Term 1401
2nd Term 1400
1st Term 1400
term-summer 1399
2nd Term 1399
1st Term 1399
2nd Term 1398
1st Term 1398
1st Term 1397
Secion
Bachelor
Master
Ph.D.
No Lesson Were Found
Lesson Name
Lesson Code
Uni
Secion
Department
Lesson Group
Teacher
Lesson Present Time
Exam Time
No Lesson Were Found
Showing 0 results.